ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

Dostava
slide-4
слиде-1
slide-2
Битолско чоколадно млеко со 10 витамини 250мл

Избрани производи

БАНАНИ 1кг

БАНАНИ 1кг

РАЧНО ОДБРАНО е програма на Marketbt.mk која гарантира дека за секоја нарачка се одбираат најдоб..

50ден.

Бимилк Битолско млеко 3.2% 1л ДУОПАК

Бимилк Битолско млеко 3.2% 1л ДУОПАК

Битолското трајно млеко е добиено од најквалитетно млеко од специјално избрани фарми. Богатството од..

99ден.

Најлепше Жеље Лешник и Вафел чоколадо 250гр

Најлепше Жеље Лешник и Вафел чоколадо 250гр

Најлепше Жеље Лешник и Вафел чоколадо 250гр..

130ден.

Најлепше Жеље Млечно чоколадо 250гр

Најлепше Жеље Млечно чоколадо 250гр

Најлепше Жеље Млечно чоколадо 250гр..

130ден.

   Бимилк Битолски јогурт 2,8% 1,5кг

Бимилк Битолски јогурт 2,8% 1,5кг

Битолски јогурт(Јогурт од пастеризирано, хомогенизирано млеко со 2,8% млечна маст, со додаток на јог..

75ден.

 Бимилк Битолско свежо млеко 1л

Бимилк Битолско свежо млеко 1л

Битолското свежо млеко е добиено од најквалитетно млеко од специјално избрани фарми. Богатството од ..

48ден.

Жито Лукс  тост Бел леб 350гр
Тонус Леб стандард 450гр

Тонус Леб стандард 450гр

Тонус Леб стандард 450гр..

60ден.

Бiser Масло 1л

Бiser Масло 1л

Бiser Масло 1л..

66ден.

Frukt Шеќер 900гр

Frukt Шеќер 900гр

Frukt Шеќер 900гр..

35ден.

0 Карантинските хроники на Тхе Мичо

0 Карантинските хроники на Тхе Мичо

Од јадење бурек со битолски јогурт, преку 'рчење задреман на каучот, со гума за пливање и желба за..

300ден.

Биби, Боби и куќичката од чоколадо

Биби, Боби и куќичката од чоколадо

Возбудлива прошетка на Биби и Боби во шумата. Нашите другарчиња ќе нѐ научат да бидеме внимателни,..

180ден.

Sirko Сирен намаз 50гр

Sirko Сирен намаз 50гр

Sirko Сирен намаз 50гр..

20ден.

Јадро Оригинал Наполитанки 200гр

Јадро Оригинал Наполитанки 200гр

Состојки Шеќер, растителнa маст (п..

75ден.

Дорина Чоколадо Млечно 80гр

Дорина Чоколадо Млечно 80гр

Состојки Шеќер, какао путер, полномасно млеко во прав, какао маса, сурутка во ..

52ден.

Јадран Наполитанки 45гр

Јадран Наполитанки 45гр

Јадран Наполитанки 45гр..

12ден.

Дорина Чоколадо со кекс 80гр

Дорина Чоколадо со кекс 80гр

Состојки Шеќер, какао путер, обрано млеко во прав, кекс 12% (пченично бр..

49ден.

Брилијант Екстра девствено маслиново масло 750мл

Брилијант Екстра девствено маслиново масло 750мл

Брилијант Екстра девствено маслиново масло 750мл..

299ден.

  Primapack хартија за печење 8m

Primapack хартија за печење 8m

  Primapack хартија за печење 8m..

70ден.

Скопско Пиво (лименка) 500мл (Изладено)

Скопско Пиво (лименка) 500мл (Изладено)

Комбинација од најквалитетни состојки, многу љубов и повеќе од 90 години традиција… Тоа е СКОПСК..

50ден.

Маги Пилешка инстант коцка 60гр

Маги Пилешка инстант коцка 60гр

Маги Пилешка инстант коцка 60гр..

46ден.

Always Normal Влошки 10/1

Always Normal Влошки 10/1

Always Normal Влошки 10/1..

99ден.

Colgate Total Pro Gum Health Конец за заби 25м

Colgate Total Pro Gum Health Конец за заби 25м

Colgate Total Pro Gum Health Конец за заби 25м..

135ден.

President Топен кашкавал Натур 140гр

President Топен кашкавал Натур 140гр

President Топен кашкавал Натур 140гр..

75ден.

Перутнина Птуј Пилешко филе стек 800гр (Замрзнато)

Перутнина Птуј Пилешко филе стек 800гр (Замрзнато)

Перутнина Птуј Пилешко филе стек 800гр (Замрзнато)..

320ден.

Savex 2 во 1 fresh Прашок за перење 2кг

Savex 2 во 1 fresh Прашок за перење 2кг

Savex 2 во 1 fresh Прашок за перење 2кг..

190ден.

Скопско Пиво (неповратна амбалажа) 0,5л (Изладено)

Скопско Пиво (неповратна амбалажа) 0,5л (Изладено)

Комбинација од најквалитетни состојки, многу љубов и повеќе од 90 години традиција… Тоа е СКОПСКО!..

50ден.

Палачинки Кико

Палачинки Кико

Палачинки Кико..

60ден.

Скопско Smooth Пиво 500мл сет 3 шишиња со гратис чаша (ПОВРАТНА АМБАЛАЖА)

Скопско Smooth Пиво 500мл сет 3 шишиња со гратис чаша (ПОВРАТНА АМБАЛАЖА)

Скопско Smooth е првото пиво во Македонија кое e произведено по најнова технологија на ладна филтр..

135ден.

Горска+ Immuno Газирана вода со ацерола и алое вера 500мл

Горска+ Immuno Газирана вода со ацерола и алое вера 500мл

Горска+ Immuno Газирана вода со ацерола и алое вера 500мл..

45ден.

Пелагонка газирана 1,5л

Пелагонка газирана 1,5л

Пелагонка газирана 1,5л\..

18ден.

Predator Energy Mean Green Енергетски пијалок 250мл

Predator Energy Mean Green Енергетски пијалок 250мл

Predator Energy Mean Green Енергетски пијалок 250мл..

40ден.

Apple Bandit Сајдер од јаболко 330мл

Apple Bandit Сајдер од јаболко 330мл

САЈДЕР (ЈАБОЛКО) Состојки: ферментиран јаболков сок со додаток на шеќер, вода, шеќер, јаглероден дио..

50ден.

Le Coq Blue Lagoon Алкохолен коктел 330мл

Le Coq Blue Lagoon Алкохолен коктел 330мл

Blue Lagoon ароматизиран алкохолен газиран пијалок со 4,7% алкохол и вкус на Плава Лагуна во стаклен..

85ден.

Le Coq Margarita Алкохолен коктел 330мл

Le Coq Margarita Алкохолен коктел 330мл

Маргарита ароматизиран алкохолен газиран пијалок со 4,7% алкохол и вкус на лубеница, рум и лимета во..

85ден.

Жито Полог Тетовска Домашна Тарана 500гр

Жито Полог Тетовска Домашна Тарана 500гр

Жито Полог Тетовска Домашна Тарана 500гр..

59ден.

Био Космос Путер од кикирики 200гр

Био Космос Путер од кикирики 200гр

Состав: Кикирики, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употреба:..

119ден.

Краш Животинско Царство 15гр

Краш Животинско Царство 15гр

Краш Животинско Царство 15грНајтенкото и најдобро детско чоколадо, кое со своите сликички и албуми п..

20ден.

Кожувчанка Газирана вода 1,5л

Кожувчанка Газирана вода 1,5л

Кожувчанка Газирана вода 1,5л..

18ден.

Авакс Антибактериски раствор 0,2% 1л

Авакс Антибактериски раствор 0,2% 1л

Avaks Антибактеријал 0,2% готов раствор за употреба. Се користи за дезинфекција и дезодорирање н..

73ден.

Softly Памучни чепкалки 200 чепкалки

Softly Памучни чепкалки 200 чепкалки

Softly Памучни чепкалки 200 чепкалки..

47ден.

Nivea Creme Care Гел за туширање 250мл

Nivea Creme Care Гел за туширање 250мл

Nivea Creme Care Гел за туширање 250мл..

123ден.

Крали Марко Пиво 1.5л

Крали Марко Пиво 1.5л

Крали Марко пиво од Прилепска пиварница со ПЕТ амбалажа од 1,5 литри...

80ден.

Битолско чоколадно млеко со 10 витамини 250мл

Битолско чоколадно млеко со 10 витамини 250мл

Битолско чоколадно млеко со 10 витаминиБитолско чоколадно млеко со 10 витамини е новиот вкусен, зд..

30ден.

Андрос Антибактериски гел за раце 500мл

Андрос Антибактериски гел за раце 500мл

Андрос Антибактериски гел за раце 500мл..

199ден.

Rexona Aloe Vera Дезодоранс 150мл

Rexona Aloe Vera Дезодоранс 150мл

Rexona Aloe Vera Дезодоранс 150мл..

99ден.

Smirnoff Red Вотка 700мл

Smirnoff Red Вотка 700мл

Smirnoff Red Вотка 700млТројно дестилирана вотка користејќи традиционален метод за филтрирање со јаг..

725ден.

 ЈАЈЦА ЖИТО ЈАЈЦЕ М 10/1

ЈАЈЦА ЖИТО ЈАЈЦЕ М 10/1

 ЈАЈЦА ЖИТО ЈАЈЦЕ М 10/1КЛАСА=А    ГОЛЕМИНА = М      53..

70ден.

Мелено месо мешавина од јунешко и свинско (70:30)  500гр  (ЗАМРЗНАТО)

Мелено месо мешавина од јунешко и свинско (70:30) 500гр (ЗАМРЗНАТО)

МЕСАРНИЦА Мелено месо мешавина од јунешко и свинско (70:30)  500гр  (ЗАМРЗНАТО)..

115ден.

Ананас 1 парче (цца 1.2кг)

Ананас 1 парче (цца 1.2кг)

Потекло: Костарика, сорта: Комосус, Премиум класаЦената е за парче. Просечна тежина на едно парче е ..

144ден.

ZOGI Пилешки копан со надкопан  паковани  1кг

ZOGI Пилешки копан со надкопан паковани 1кг

ZOGI Пилешки копан со надкопан  паковани  ЦЕНАТА Е НА ПАРЧЕ ПАКОВАНО 1кг..

100ден.

Кеси за ѓубре 110х70см 10/1 150l

Кеси за ѓубре 110х70см 10/1 150l

Кеси за ѓубре 110х70см 10/1 150l ..

120ден.

Fiona  влажни марамчиња за бебиња СЕТ 2+1

Fiona влажни марамчиња за бебиња СЕТ 2+1

Fiona  влажни марамчиња за бебиња СЕТ 2+1..

99ден.

Fisherman’s Friend Cherry Бонбони со вкус на вишна 25гр

Fisherman’s Friend Cherry Бонбони со вкус на вишна 25гр

Fisherman’s Friend Cherry Бонбони со вкус на вишна 25гр..

40ден.

President Салакис Traditional Кравјо сирење 330гр

President Салакис Traditional Кравјо сирење 330гр

President Салакис Traditional Кравјо сирење 330гр..

120ден.

Сано Сируп Јагода

Сано Сируп Јагода

Сано Сируп Јагода ..

76ден.

Марула парче

Марула парче

Марула парчеРАЧНО ОДБРАНО е програма на Marketbt.mk која гарантира дека за секоја нарачка се о..

30ден.

Марс 51гр

Марс 51гр

Марс 51гр..

29ден.

Магдонос 1 китка

Магдонос 1 китка

РАЧНО ОДБРАНО е програма на Marketbt.mk која гарантира дека за секоја нарачка се одбираат најдоб..

16ден.

Млад компир 1кгр

Млад компир 1кгр

ПРЕСЕН МЛАД КОМПИРРАЧНО ОДБРАНО е програма на Marketbt.mk која гарантира дека за секоја нарачка се..

50ден.

Vemilk Биено сирење Парче

Vemilk Биено сирење Парче

цената на едно парче е 140 ден за тежина од 360 грама +-5%цената за килограм Vemilk Биено сирење кгр..

140ден.

Александар Пекара СУСАМКА ПОЛНЕТА СО ФЕТА СИРЕЊЕ

Александар Пекара СУСАМКА ПОЛНЕТА СО ФЕТА СИРЕЊЕ

Александар Пекара -FOOD MORNING   програма - ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН ДО 13 часот. За порачки..

25ден.

Чисто Политура 500мл

Чисто Политура 500мл

Чисто Политура 500мл..

135ден.

Hello Кикири 100гр

Hello Кикири 100гр

Hello Кикири 100гр..

34ден.

  Chips Way Classic Чачански чипс 250гр

Chips Way Classic Чачански чипс 250гр

 Chips Way Classic Чачански чипс 250гр..

99ден.

Рама Маргарин 450гр

Рама Маргарин 450гр

Рама Маргарин 450гр..

55ден.

Перутнина Птуј Slim & Fit Пилешки гради  100гр

Перутнина Птуј Slim & Fit Пилешки гради 100гр

Перутнина Птуј Slim & Fit Пилешки гради  100гр..

77ден.

Cedevita Инстант пијалок со црвен цитрон 340мл

Cedevita Инстант пијалок со црвен цитрон 340мл

Cedevita Инстант пијалок со црвен цитрон 340мл..

47ден.