ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Ананас 1 парче (цца 1,2кг)

Потекло: Костарика, сорта: Комосус, Премиум класа

Цената е за парче. Просечна тежина на едно парче е 1,2кг (±5%).

По сечењето, складирајте го во херметички сад и чувајте во фрижидер. Пред употреба убаво да се измие.

РАЧНО ОДБРАНО е програма на Marketbt.mk која гарантира дека за секоја нарачка се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот – исто како што би одбрал и најпребирливиот купувач.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Ананас 1 парче (цца 1,2кг)

  • Шифра на производ: 55
  • Достапност: На залиха
  • 120ден.


Тагови: Ananas, Ананас,