ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Apple Bandit Сајдер од јаболко 330мл


САЈДЕР (ЈАБОЛКО) Состојки: ферментиран јаболков сок со додаток на шеќер, вода, шеќер, јаглероден диоксид, киселина: јаболкова киселина, природна арома, боја: карамел, антиоксидант: калиум метабисулфит. Нето-количина: 330ml. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина.Произведува и полни Pivovarna Laško Union d.o.o., Љубљана, Словенија. Увозник: Пивара Скопје АД

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Apple Bandit Сајдер од јаболко 330мл

  • Шифра на производ: SKP564354
  • Достапност: На залиха
  • 50ден.


Тагови: Apple, Bandit, Сајдер, коктел, koktel,