Аргета Јетрена паштета 95гр

49ДЕН.

  • Шифра на производ: ATL290135
  • Достапност: На залиха

Тагови: Пилешка, Паштета, Аргета, Argeta, pasteta, pileska, Јетрена, Jetrena,


Аргета Јетрена паштета 95гр

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha