Аргета Кокошкина паштета 95гр

53ДЕН.

  • Шифра на производ: 3838975567009
  • Достапност: На залиха

Тагови: Пилешка, Паштета, Аргета, Argeta, pasteta, pileska, kokoskina, кокошкина,


Аргета Кокошкина паштета 95гр
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha