Аргета Ловечка паштета 95гр

53ДЕН.

  • Шифра на производ: ATL290165
  • Достапност: На залиха

Тагови: Пилешка, Паштета, Аргета, Argeta, pasteta, pileska, Ловечка, Lovecka,Аргета Ловечка паштета 95гр

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha