ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Авакс Антибактериски раствор 0,2% 1л

Avaks Антибактеријал 0,2% готов раствор за употреба. Се користи за дезинфекција и дезодорирање на прибор за јадење, сите видови на садови, кујнски апарати, раце, ладилници, помошни и санитарни простории, ѕидови, подови и друго.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Авакс Антибактериски раствор 0,2% 1л

  • Шифра на производ: AOH15569
  • Достапност: На залиха
  • 73ден.


Тагови: Авакс, Антибактериски, Дезинфекција, Dezinfekcija,