ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • БАНАНИ 1кг

цената по килограм е 50 Денари.

РАЧНО ОДБРАНО е програма на Marketbt.mk која гарантира дека за секоја нарачка се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот – исто како што би одбрал и најпребирливиот купувач.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

БАНАНИ 1кг

  • Шифра на производ: ZMA00838
  • Достапност: На залиха
  • 50ден.


Тагови: Банани, Banani