ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

Возбудлива прошетка на Биби и Боби во шумата. Нашите другарчиња ќе нѐ научат да бидеме внимателни, да си помагаме кога е потребно, но и да бидеме умерени. Никогаш не земајте го она што не е ваше без да прашате - вели Биби. Тоа може да ви донесе непријатности како на Боби. Во сликовницата се вклучени и голем број интересни активности.

ИСБН 978-608-66245-4-5 Година на издавање 2019 Издавач „БИБИЛЕНД“ Број на страници 36 Димензии 210x210 mm Корица мека

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Биби, Боби и куќичката од чоколадо

  • Шифра на производ: 978-608-66245-4-5
  • Достапност: На залиха
  • 180ден.


Тагови: Биби, Боби и куќичката од чоколадо, Slikovnici, Сликовници,