ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Бимилк Битолски јогурт 2,8% 1,5кг

Битолски јогурт(Јогурт од пастеризирано, хомогенизирано млеко со 2,8% млечна маст, со додаток на јогуртна култура)

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Бимилк Битолски јогурт 2,8% 1,5кг

  • Шифра на производ: 5310054000327
  • Достапност: На залиха
  • 80ден.


Тагови: bimilk, bitolski, jogurt, бимилк, битолски, јогурт