ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Био Космос Путер од кикирики 200гр

Состав: Кикирики, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употреба: Се употребува како намаз, или како додаток во десерти, пецива, смути. Потекло: Македонија.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Био Космос Путер од кикирики 200гр

  • Шифра на производ: BIO10067
  • Достапност: На залиха
  • 119ден.


Тагови: путер, кикири, здрава храна, puter, kikiri, zdrava hrana,