Бисер Моцарела 450гр

199ДЕН.

  • Шифра на производ: 5319991837887
  • Достапност: На залиха

Тагови: Моцарела, Сирење, Mocarela, Sirenje, Бисер, Biser,

Бисер Моцарела 450гр    


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha