Битолско Млеко 10 витамини 2.8% 1л

57ДЕН.

  • Шифра на производ: 5310054000037
  • Достапност: На залиха

Тагови: Млеко, Mleko

Битолското трајно млеко е добиено од најквалитетно млеко од специјално избрани фарми. Богатството од протеини, витамини, калциум и други хранливи состојки претставува дневна доза здравје за Вашиот организам!

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha