ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Бимилк Битолско свежо млеко 1л

Битолското свежо млеко е добиено од најквалитетно млеко од специјално избрани фарми. Богатството од протеини, витамини, калциум и други хранливи состојки претставува дневна доза здравје за Вашиот организам!

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Бимилк Битолско свежо млеко 1л

  • Шифра на производ: 5310054004653
  • Достапност: На залиха
  • 52ден.


Тагови: Млеко, Mleko