Бимилк Битолско свежо млеко 1л

39ДЕН. 48ДЕН.

Побрзај! Понудата завршува во:

ден
час
мин.
сек.
  • Шифра на производ: 5310054004653
  • Достапност: На залиха

Тагови: Млеко, Mleko

Битолското свежо млеко е добиено од најквалитетно млеко од специјално избрани фарми. Богатството од протеини, витамини, калциум и други хранливи состојки претставува дневна доза здравје за Вашиот организам!

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha