ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Le Coq Blue Lagoon Алкохолен коктел 330мл

Blue Lagoon ароматизиран алкохолен газиран пијалок со 4,7% алкохол и вкус на Плава Лагуна во стаклена амбалажа 0.33l

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Le Coq Blue Lagoon Алкохолен коктел 330мл

  • Шифра на производ: SNG31052
  • Достапност: На залиха
  • 85ден.


Тагови: Le, Coq, Blue, Lagoon, Алкохолен, коктел, koktel,