Деликатесна Шунка Од Пилешко Месо 110гр МИСПОЛ

42ДЕН.

  • Шифра на производ: 10
  • Достапност: На залиха
Овој производ има минимална количина од 110

Тагови: Пилешки, Шунка, Нарезак, Mispol, Narezak, Pileski, Pegla,


Деликатесна Шунка Од Пилешко Месо 110гр МИСПОЛ

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha