ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Диња Руски ананас 1 парче (цца. 2.2кг)

Диња Руски ананас 1 парче (цца. 2.2кг)ПРОСЕЧНА ТЕЖИНА НА ЕДНО ПАРЧЕ Е 2кг

Доколку не сте задоволни од квалитетот, целиот паричен износ ке ви биде рефундиран

РАЧНО ОДБРАНО е програма на Marketbt.mk која гарантира дека за секоја нарачка се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот – исто како што би одбрал и најпребирливиот купувач.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Диња Руски ананас 1 парче (цца. 2.2кг)

  • Шифра на производ: ZMA01976
  • Достапност: На залиха
  • 70ден.


Тагови: Диња, Dinja,