Домати 1кг

75ДЕН.

  • Шифра на производ: 18
  • Достапност: На залиха

Тагови: Домати, Domati,

цената е изразена за тежина од 1кг... Производот се продава во опција од 1, 2 ,3 .... килограми

цената по килограм е 70 Денари.

РАЧНО ОДБРАНО е програма на Marketbt.mk која гарантира дека за секоја нарачка се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот – исто како што би одбрал и најпребирливиот купувач.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha