Eti Crax Гризини со сусам 90гр

35ДЕН.

  • Шифра на производ: 8690526064529
  • Достапност: На залиха

Тагови: Ети, Солени, стапчиња, гризини, Grizini, soleni, stapcinja, Eti, Ceax, сусам,


Eti Crax Гризини со сусам 90гр


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha