ХРАНА КАФЕ И ПИЈАЛАЦИ

Подобри го барањето


   Бимилк Битолски јогурт 2,8% 1,5кг

Бимилк Битолски јогурт 2,8% 1,5кг

75ДЕН.

Битолски јогурт(Јогурт од пастеризирано, хомогенизирано млеко со 2,8% млечна маст, со додаток на јогуртна култура)..

  Бимилк  Баланс + IMUNO  млеко 3.2% 1л

Бимилк Баланс + IMUNO млеко 3.2% 1л

59ДЕН.

  Бимилк  Баланс + IMUNO  млеко 3.2% 1л..

  Бимилк Битолско млеко 3.2% 1л

Бимилк Битолско млеко 3.2% 1л

54ДЕН.

Битолското трајно млеко е добиено од најквалитетно млеко од специјално избрани фарми. Богатството од протеини, витамини, калциум и други хранливи состојки претставува дневна доза з..

 Bifruit 100% Сок од јаболка 1л

Bifruit 100% Сок од јаболка 1л

63ДЕН.

Битолска млекара Бифрут 100% сок од јаболко..

 Goldcafe Капучино со вкус на ванила 100гр

Goldcafe Капучино со вкус на ванила 100гр

60ДЕН.

Goldcafe Капучино со вкус на ванила 100гр..

 ЈАЈЦА ЖИТО ЈАЈЦЕ М 10/1

ЈАЈЦА ЖИТО ЈАЈЦЕ М 10/1

70ДЕН.

 ЈАЈЦА ЖИТО ЈАЈЦЕ М 10/1КЛАСА=А    ГОЛЕМИНА = М      53-63гПРОДАЖБА И ДИСТРИБУЦИЈА СУПЕР ЈАЈЦЕ  ДООЕЛ КАВАДАРЦИ..

 Аргета Кокошкина паштета 95гр

Аргета Кокошкина паштета 95гр

53ДЕН.

Аргета Кокошкина паштета 95гр..

 Златен Даб Пиво 500мл сет 4 лименки

Златен Даб Пиво 500мл сет 4 лименки

159ДЕН.

Златен Даб сет 4 лименкиВисоко квалитетно пиво со златно-жолта боја, со пријатна горчина и чист вкус, произведено од 11% пивска сладовина со содржина од 4,5 % волуменски алкохол...

 Кока Кола 1.75л

Кока Кола 1.75л

65ДЕН.

Пиј Coca-Cola кога и да сакаш. Едноставно уживање кое секој момент од денот го прави специјален. Со друштвото, со семејството или на прв состанок, нурни во светот на Coca-Cola и до..

 Крали Марко Пиво 500мл сет 4 лименки

Крали Марко Пиво 500мл сет 4 лименки

139ДЕН.

Крали Марко Пиво 500мл сет 4 лименки..

 Ориз 1кгр

Ориз 1кгр

80ДЕН.

РАЧНО ОДБРАНО е програма на Marketbt.mk која гарантира дека за секоја нарачка се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот – исто како што би одбрал и најпребир..

 Пепси Кола 1,5л

Пепси Кола 1,5л

50ДЕН.

ОСВЕЖИТЕЛЕН БЕЗАЛКОХОЛЕН ПИЈАЛОК ОД РАСТИТЕЛЕН ЕКСТРАКТСОСТОЈКИ: ВОДА; ШЕЌЕР; ЈАГЛЕРОД ДИОКСИД; БОЈА E150d; РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ E338; АРОМАТИЧНО СРЕДСТВО – КОФЕИН; СТАБИЛИЗАТ..

Прикажани од 1 до 12 од вкупно 1238 (104 страна/и)