ДЕСЕРТИ И ГРИЦКИ

Подобри го барањето


 Стоби Флипс 40гр (Без глутен)

Стоби Флипс 40гр (Без глутен)

10ДЕН.

Стоби Флипс е производ со врвен квалитет, создаден преку совршен спој на пченкарен гриз, со прелив од мелена кикирика, сончогледово масло, сол и многу љубов. Впечатливиот вкус ги..

7Days Choco Croissant Кроасан со ванила 60гр

7Days Choco Croissant Кроасан со ванила 60гр

29ДЕН.

7Days Choco Croissant Кроасан со ванила 60гр..

7Days Choco Croissant Кроасан со какао 60гр

7Days Choco Croissant Кроасан со какао 60гр

29ДЕН.

7Days Choco Croissant Кроасан со какао 60гр..

Fisherman’s Friend Spearmint Бонбони со спеарминт 25гр

Fisherman’s Friend Spearmint Бонбони со спеарминт 25гр

40ДЕН.

Fisherman’s Friend Spearmint Бонбони со спеарминт 25гр..

Kinder Joy Чоколадно јајце 20гр

Kinder Joy Чоколадно јајце 20гр

51ДЕН.

Kinder Joy Чоколадно јајце 20гр..

Kinder Surprise Чоколадно јајце 20гр

Kinder Surprise Чоколадно јајце 20гр

45ДЕН.

Kinder Surprise Чоколадно јајце 20гр..

Swisslion Агрокрем Блок 90гр

Swisslion Агрокрем Блок 90гр

22ДЕН.

Swisslion Агрокрем Блок 90гр..

Swisslion Еуровафел 45гр

Swisslion Еуровафел 45гр

15ДЕН.

Swisslion Еуровафел 45гр..

Swisslion Ишлери 125гр

Swisslion Ишлери 125гр

36ДЕН.

Swisslion Ишлери 125гр..

Swisslion Чоко бисквит 35г

Swisslion Чоко бисквит 35г

10ДЕН.

Swisslion Чоко бисквит..

Витаминка Чоко Стоби Флипс 30гр

Витаминка Чоко Стоби Флипс 30гр

12ДЕН.

Витаминка Чоко Стоби Флипс 30грОвој производ претставува екструдирано јадро од житарици прелиено со првокласно млечно чоколадо. Чоко Стоби Флипс спаѓа во групата на чоколадирани пр..

Еурокрем Сендвич кекс  250гр

Еурокрем Сендвич кекс 250гр

55ДЕН.

Еурокрем Сендвич кекс  250гр..

Прикажани од 1 до 12 од вкупно 334 (28 страна/и)