БИО КОСМОС ПРОИЗВОДИ

БИО КОСМОС ПРОИЗВОДИ


Coach Josif Хумус органски 200гр

Coach Josif Хумус органски 200гр

99ДЕН.

Coach Josif Хумус органски 200гр Протеините придонесуваат за раст и одржување на мускулната маса Протеините придонесуваат за одржувањето на нормални коски Содржи помалку од 50 кало..

Био Космос Органски џем од гоџи, аронија и чиа 200гр

Био Космос Органски џем од гоџи, аронија и чиа 200гр

185ДЕН.

Био Космос Органски џем од гоџи, аронија и чиа 200грСостав: Органски гоџи бобинки (40%), органска аронија (40%) органски кафен шеќер, чиа (2%), згуснувач: ксантан. Потекло: Македо..

ПЕЧУРКИ ШИТАКЕ мелени дехидрирани 50г

ПЕЧУРКИ ШИТАКЕ мелени дехидрирани 50г

285ДЕН.

ПЕЧУРКИ ШИТАКЕ мелени дехидрирани 50г..

Био Космос Verry Berry Мешавина од бобинки 100гр

Био Космос Verry Berry Мешавина од бобинки 100гр

139ДЕН.

Состав: 100% рамномерен микс од сушени бобинки – аронија, брусница, гоџи. Земја на потекло на суровината: Бугарија, Канада и Кина. Употреба: Се употребува како суво овошје, се ко..

Био Космос Безглутенски мини браунис 100гр

Био Космос Безглутенски мини браунис 100гр

97ДЕН.

Состав: Интегрално оризово брашно, интегрално пченкарно брашно, пченкарен скроб, нерафинирано кокосово масло, сончогледово масло, какао во прав, урма, експандирано просо, меласа ..

Био Космос Интегрален ориз 500гр

Био Космос Интегрален ориз 500гр

85ДЕН.

Состав: Интеграле ориз. Земја на потекло: Македонија. Енергија 361 Kcal, протеини 7,5гр, јагленихридрати 75гр, од кои шеќери 2,5гр, масти 2,2гр, од кои заситени 0,4гр, влакна 4гр..

Био Космос Интегрални пченични тестенини Ротелини 250гр

Био Космос Интегрални пченични тестенини Ротелини 250гр

115ДЕН.

Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген инфо: содржи глутен. Начин на употреба: Тестенините се ставаат во вода која в..

Био Космос Интегрални пченични тестенини Фетучини 400гр

Био Космос Интегрални пченични тестенини Фетучини 400гр

133ДЕН.

Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген инфо: содржи глутен. Начин на употреба: Тестенините се ставаат во вода која в..

Био Космос Космо овесна плочка сo кокос, кафе и бело чоколадо 50гр

Био Космос Космо овесна плочка сo кокос, кафе и бело чоколадо 50гр

30ДЕН.

Состав: Овесни снегулки (18%), гликозен сируп, растителна маст, експандиран ориз, јачменов слад, суво грозје, кикирики, пченични никулци, кокос (3%), кокосов чипс, кокосово браш..

Био Космос Магнезиум хлорид во гранули 33гр

Био Космос Магнезиум хлорид во гранули 33гр

69ДЕН.

Додаток во исхраната. Произвдител: Mitoku Co. LTD Japan. Состав: Магнезиум Хлорид (нигари) MgCl2 6H2O, содржи 10.2% магнезиум и 42.64% хлор. Употреба: 33гр магнезиум хлорид се ра..

Био Космос Овесни крупни снегулки 500гр

Био Космос Овесни крупни снегулки 500гр

59ДЕН.

Состав: Овесни крупни снегулки. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: Се додаваат во јогурт, сок, растително млеко и слично. Да се чува на суво и ла..

Био Космос Органска безглутенска овесна каша со јагода и чиа 60г

Био Космос Органска безглутенска овесна каша со јагода и чиа 60г

85ДЕН.

Состав: *Овесни снегулки без глутен, *кафен шеќер, *кокосово млеко во прав, *лиофилизирана јагода во прав (2%), *пченкарен скроб, *чиа семе (1%), хималајска сол. *Сертифицирани о..

Прикажани од 1 до 12 од вкупно 28 (3 страна/и)