ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

БИО КОСМОС ПРОИЗВОДИ

БИО КОСМОС ПРОИЗВОДИ


Coach Josif Овесни крупни снегулки 300гр

Coach Josif Овесни крупни снегулки 300гр

Coach Josif Крупни овесни снегулки 300гр Едноставни, лесни за спремање и полни со здрави бенефити. О..

65ден.

Coach Josif Протеин од грашок 300гр

Coach Josif Протеин од грашок 300гр

Coach Josif Протеин од грашок 300гр Додека млечниот протеин содржи лактоза, која додава на калории и..

475ден.

Coach Josif Путер од кикирики 200гр

Coach Josif Путер од кикирики 200гр

Coach Josif Путер од кикирики 200гр Идеи за консумирање: Како додадок во шејк (по вежбање) Намачкан ..

120ден.

Coach Josif Сурутка 80% протеини 300гр

Coach Josif Сурутка 80% протеини 300гр

Coach Josif Козја сурутка 300гр Тешко е да се поверува дека нешто што се вика „сурутка“ може да биде..

409ден.

Coach Josif Хумус органски 200гр

Coach Josif Хумус органски 200гр

Coach Josif Хумус органски 200гр Протеините придонесуваат за раст и одржување на мускулната маса Про..

99ден.

Био Космос Органски џем од гоџи, аронија и чиа 200гр

Био Космос Органски џем од гоџи, аронија и чиа 200гр

Био Космос Органски џем од гоџи, аронија и чиа 200грСостав: Органски гоџи бобинки (40%), органска ар..

185ден.

ПЕЧУРКИ ШИТАКЕ мелени дехидрирани 50г

ПЕЧУРКИ ШИТАКЕ мелени дехидрирани 50г

ПЕЧУРКИ ШИТАКЕ мелени дехидрирани 50г..

285ден.

Био Космос Verry Berry Мешавина од бобинки 100гр

Био Космос Verry Berry Мешавина од бобинки 100гр

Состав: 100% рамномерен микс од сушени бобинки – аронија, брусница, гоџи. Земја на потекло на суро..

139ден.

Био Космос Безглутенски мини браунис 100гр

Био Космос Безглутенски мини браунис 100гр

Состав: Интегрално оризово брашно, интегрално пченкарно брашно, пченкарен скроб, нерафинирано коко..

97ден.

Био Космос Интегрален ориз 500гр

Био Космос Интегрален ориз 500гр

Состав: Интеграле ориз. Земја на потекло: Македонија. Енергија 361 Kcal, протеини 7,5гр, јагленихр..

85ден.

Био Космос Интегрални пченични тестенини Ротелини 250гр

Био Космос Интегрални пченични тестенини Ротелини 250гр

Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерг..

115ден.

Био Космос Интегрални пченични тестенини Фетучини 400гр

Био Космос Интегрални пченични тестенини Фетучини 400гр

Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерг..

133ден.

Био Космос Космо овесна плочка сo кокос, кафе и бело чоколадо 50гр

Био Космос Космо овесна плочка сo кокос, кафе и бело чоколадо 50гр

Состав: Овесни снегулки (18%), гликозен сируп, растителна маст, експандиран ориз, јачменов слад, ..

30ден.

Био Космос Магнезиум хлорид во гранули 33гр

Био Космос Магнезиум хлорид во гранули 33гр

Додаток во исхраната. Произвдител: Mitoku Co. LTD Japan. Состав: Магнезиум Хлорид (нигари) MgCl2 6..

69ден.

Био Космос Овесни крупни снегулки 500гр

Био Космос Овесни крупни снегулки 500гр

Состав: Овесни крупни снегулки. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба..

59ден.

Прикажани од 1 до 15 од вкупно 31 (3 страна/и)