МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ


   Бимилк Битолски јогурт 2,8% 1,5кг

Бимилк Битолски јогурт 2,8% 1,5кг

75ДЕН.

Битолски јогурт(Јогурт од пастеризирано, хомогенизирано млеко со 2,8% млечна маст, со додаток на јогуртна култура)..

  Бимилк  Баланс + IMUNO  млеко 3.2% 1л

Бимилк Баланс + IMUNO млеко 3.2% 1л

59ДЕН.

  Бимилк  Баланс + IMUNO  млеко 3.2% 1л..

  Бимилк Битолско млеко 3.2% 1л

Бимилк Битолско млеко 3.2% 1л

54ДЕН.

Битолското трајно млеко е добиено од најквалитетно млеко од специјално избрани фарми. Богатството од протеини, витамини, калциум и други хранливи состојки претставува дневна доза з..

 Bifruit 100% Сок од јаболка 1л

Bifruit 100% Сок од јаболка 1л

63ДЕН.

Битолска млекара Бифрут 100% сок од јаболко..

 ЈАЈЦА ЖИТО ЈАЈЦЕ М 10/1

ЈАЈЦА ЖИТО ЈАЈЦЕ М 10/1

70ДЕН.

 ЈАЈЦА ЖИТО ЈАЈЦЕ М 10/1КЛАСА=А    ГОЛЕМИНА = М      53-63гПРОДАЖБА И ДИСТРИБУЦИЈА СУПЕР ЈАЈЦЕ  ДООЕЛ КАВАДАРЦИ..

 Кока Кола 1.75л

Кока Кола 1.75л

65ДЕН.

Пиј Coca-Cola кога и да сакаш. Едноставно уживање кое секој момент од денот го прави специјален. Со друштвото, со семејството или на прв состанок, нурни во светот на Coca-Cola и до..

 Пепси Кола 1,5л

Пепси Кола 1,5л

50ДЕН.

ОСВЕЖИТЕЛЕН БЕЗАЛКОХОЛЕН ПИЈАЛОК ОД РАСТИТЕЛЕН ЕКСТРАКТСОСТОЈКИ: ВОДА; ШЕЌЕР; ЈАГЛЕРОД ДИОКСИД; БОЈА E150d; РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ E338; АРОМАТИЧНО СРЕДСТВО – КОФЕИН; СТАБИЛИЗАТ..

 Фанта Портокал 1,75л

Фанта Портокал 1,75л

60ДЕН.

Fаntа Портокал е синоним за најдобрата забава во повеќе од 190 земји во светот! Секогаш полна со изненадувања, Fаntа е суштински дел од секој ден и состојка на незаборавни момен..

0 Карантинските хроники на Тхе Мичо

0 Карантинските хроники на Тхе Мичо

300ДЕН.

Од јадење бурек со битолски јогурт, преку 'рчење задреман на каучот, со гума за пливање и желба за летување, со цело семејство, претставено како суперхерои. Ова се само дел од до..

Bactosal Течен концентрат за чистење и дезинфекција 1л

Bactosal Течен концентрат за чистење и дезинфекција 1л

110ДЕН.

Bactosal Течен концентрат за чистење и дезинфекција 1л..

Bifruit 100% Сок од портокал 1л

Bifruit 100% Сок од портокал 1л

70ДЕН.

Битолска млекара Бифрут 100% сок од портокал..

Fiona  влажни марамчиња за бебиња СЕТ 2+1

Fiona влажни марамчиња за бебиња СЕТ 2+1

99ДЕН.

Fiona  влажни марамчиња за бебиња СЕТ 2+1..

Прикажани од 1 до 12 од вкупно 497 (42 страна/и)