ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Александар Пекара СУСАМКА ПОЛНЕТА СО ФЕТА СИРЕЊЕ

Александар Пекара -

FOOD MORNING   програма -

ПРОИЗВОДОТ Е ДОСТАПЕН ДО 13 часот. За порачки после 13 часот контактирајте не на 078285145 дали сме во можност да ви го доставиме бараниот производ.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Александар Пекара СУСАМКА ПОЛНЕТА СО ФЕТА СИРЕЊЕ

  • Шифра на производ: 63
  • Достапност: На залиха
  • 25ден.


Тагови: Александар, Пекара, Кифла, Kifla,