Краш Животинско Царство 15гр

20ДЕН.

  • Шифра на производ: KOL7057
  • Достапност: На залиха

Тагови: Краш, Животинско, Царство, Milky, Zoo, Чоколади, kras, zivotinsko, carstvo, Cokoladi,

Краш Животинско Царство 15гр


Најтенкото и најдобро детско чоколадо, кое со своите сликички и албуми преку 70 години со несмалена популарност ги развеселува најмладите, ги едуцира и ја “храни” нивната љубов кон животните.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha