КРАСТАВИЦИ 1кг

75ДЕН.

  • Шифра на производ: ZMA00839
  • Достапност: На залиха

Тагови: КРАСТАВИЦИ, KRASTAVICA,

цената е за 1кг


РАЧНО ОДБРАНО е програма на Marketbt.mk која гарантира дека за секоја нарачка се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот – исто како што би одбрал и најпребирливиот купувач.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha