ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Лубеница 1/2 парче (цца. 2кг)


Лубеница 1/2 парче (цца. 2кг)


РАЧНО ОДБРАНО е програма која гарантира дека за секоја нарачка се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот – исто како што би одбрал и најпребирливиот купувач.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Лубеница 1/2 парче (цца. 2кг)

  • Шифра на производ: ZMA01906-1
  • Достапност: На залиха
  • 75ден.


Тагови: Лубеница, Lubenica,