ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Лубеница 1 парче (цца. 5кгр)

Лубеница 1 парче тежина од 5 до 7 килограми

Доколку не сте задоволни од квалитетот, целиот паричен износ ке ви биде рефундиран

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Лубеница 1 парче (цца. 5кгр)

  • Шифра на производ: ZMA01906-1
  • Достапност: На залиха
  • 150ден.


Тагови: Лубеница, Lubenica,