Луна Крем 400гр Vitaminka

70ДЕН.

  • Шифра на производ: 5310005005111
  • Достапност: На залиха

Тагови: vitaminka, витаминка, луна, luna, еурокрем, крем, krem, eurokrem, шпајз, AGROKREM, АГРОКРЕМ,


Луна кремот претставува мешавина на млечен и какао крем. Спектарот на неговата примена е огромен почнувајќи од јадење за деца и возрасни, па сѐ до подготовка на разни торти, колачи и десерти.

Со својот вкус и арома претставува вистински освојувач на детската фантазија. Сепак, ни возрасните не остануваат рамнодушни на Луна кремот и секоја прилика ја користат да уживаат во него.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha