Le Coq Margarita Алкохолен коктел 330мл

85ДЕН.

  • Шифра на производ: SNG31055
  • Достапност: На залиха

Тагови: Le, Coq, Margarita, Алкохолен, коктел, koktel,

Маргарита ароматизиран алкохолен газиран пијалок со 4,7% алкохол и вкус на лубеница, рум и лимета во стаклена амбалажа 0.33l

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha