Меин Охридски колбаси 0.350гр

75ДЕН.

  • Шифра на производ: 5310185040056
  • Достапност: На залиха

Тагови: Mein, Меин, Колбаси, Охридски, Kolbasi, Ohridski,

Меин  Охридски колбаси 0.350гр

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha