ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Мелено месо мешавина од јунешко и свинско (70:30)  500гр  (ЗАМРЗНАТО)

МЕСАРНИЦА

Мелено месо мешавина од јунешко и свинско (70:30)  500гр  (ЗАМРЗНАТО)

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Мелено месо мешавина од јунешко и свинско (70:30) 500гр (ЗАМРЗНАТО)

  • Шифра на производ: 106
  • Достапност: На залиха
  • 115ден.


Тагови: Мелено, месо, Meleno, meso,