Милка Чоколадо Alpine Milk 270г

165ДЕН.

  • Шифра на производ: 7622210702562
  • Достапност: На залиха

Тагови: милка, млечно, чоколадо, milka, alpine, milk, mlecno, cokolado, cokolada, чоколада,


Милка Чоколадо Alpine Milk 270г

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha