Милка Чоколадо choco and biscuit 300г

140ДЕН.

  • Шифра на производ: 7622210275516
  • Достапност: На залиха

Тагови: милка, млечно, чоколадо, milka, cokolado, cokolada, чоколада,


Милка Чоколадо choco and biscuit 300г 

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha