Ловечка Пилешка Паштета Овако 50гр

13ДЕН.

  • Шифра на производ: SKU: 037464
  • Достапност: На залиха

Тагови: Пилешка, Паштета, ловечка, lovecka, ovako, pasteta, pileska,

Ловечка Пилешка Паштета Овако 50гр

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha