Pampers Бебешки пелени бр. 2 (4-8 кг) 80 парчиња

839ДЕН.

  • Шифра на производ: NEL4355
  • Достапност: На залиха

Тагови: Pampers, Бебешки, пелени, Памперс, Бебешки, Пелени,


Pampers Бебешки пелени бр. 2 (4-8 кг) 80 парчиња
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha