ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Перутнина Птуј Пилешко филе стек 800гр (Замрзнато)

Перутнина Птуј Пилешко филе стек 800гр (Замрзнато)


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Перутнина Птуј Пилешко филе стек 800гр (Замрзнато)

  • Шифра на производ: PTJ11078
  • Достапност: На залиха
  • 320ден.


Тагови: Перутнина, Птуј, Пилешко, филе, стек, Perutinina, Pilesko, file, stek,