ПУДРИ ЗА БЕБИЊА

Подобри го барањето

Бекутан Пудра 100гр

Бекутан Пудра 100гр

105ДЕН.

Becutan пудрата го апсорбира вишокот влага и ја штити кожата од воспаленија. Активните додатоци го смируваат црвенилото и воедно ја негуваат нежната детска кожа, особено на врато..

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)