ШАМПОНИ ЗА БЕБИЊА

Бекутан Шампон 200мл

Бекутан Шампон 200мл

105ДЕН.

Becutan шампонот не содржи сапун, има исклучително благо дејство кое не иритира и не предизвикува солзење. Нежно ја негува детската коса, ја омекнува и овозможува полесно расче..

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)