ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Smirnoff Red Вотка 700мл
  • Smirnoff Red Вотка 700мл
  • Тројно дестилирана вотка користејќи традиционален метод за филтрирање со јаглен и десет пати филтрирана
  • Најпродаваната вотка во светот
  • Исклучително мазна со чисти ноти
  • Совршена основа за коктелите како што се Moscow Mule, Caipiroska, Espresso Martini …

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Smirnoff Red Вотка 700мл

  • Шифра на производ: BBL10135
  • Достапност: На залиха
  • 725ден.


Тагови: Smirnoff, Red, Вотка, Votka,