Таково Коктел од праска, јаболка и портокал сок 1л

38ДЕН.

  • Шифра на производ: 8601900001023
  • Достапност: На залиха

Тагови: Таково, Сок, праскa, takovo, koktel, коктел.


Таково Коктел од праска, јаболка и портокал сок 1л
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha