ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Vemilk Биено сирење Парче

цената на едно парче е 140 ден за тежина од 360 грама +-5%

цената за килограм Vemilk Биено сирење кгр е 390 денари


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Vemilk Биено сирење Парче

  • Шифра на производ: 5319991838116
  • Достапност: На залиха
  • 140ден.


Тагови: Vemilk, Биено, сирење, bieno, sirenje,