Vemilk Кравји кашкавал Парче

150ДЕН.

  • Шифра на производ: 5319991838062
  • Достапност: На залиха

Тагови: Vemilk, Кравји, кашкавал, kaskaval, kravji,

цената на едно парче е 150 ден за тежина од 380 грама +-5%

цената за килограм Vemilk Кравји кашкавал кгр е 390 денари


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha