ДОСТАВУВАМЕ БЕСПЛАТНО ЗА СМЕТКА НАД 500 ДЕНАРИ

  • Жито Лукс  тост Бел леб 350гр


Бел

Тежина : 350g

Пченичниот бел леб на парчиња е изработен од бело пченично брашно. Со густа и мека структура, како и одличен вкус и арома,  и е идеален за подготвување сендвичи за вашите најблиски.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

Жито Лукс тост Бел леб 350гр

  • Шифра на производ: 5310018003869
  • Достапност: На залиха
  • 40ден.


Тагови: Жито, Лукс, тост, леб, leb,