Жито Лукс Бел леб на парчиња 470гр

25ДЕН.

  • Шифра на производ: 5310018004613
  • Достапност: На залиха

Тагови: Жито, Лукс, леб, leb,


Направен од пченично брашно и секогаш свеж и бел, нашиот најпознат леб со мека структура и крцкава кора е приготвен по традиционален рецепт и претставува незаменлив додаток на секоја гурманска трпеза.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha