Златен Даб Пиво (ПОВРАТНА амбалажа) 0,5л

40ДЕН.

  • Шифра на производ: 5310043000611
  • Достапност: На залиха

Тагови: Златен Даб, Zlaten, Dab, Пиво, Pivo,

ВАЖНО! Бидејќи производот содржи повратна амбалажа која не е вклучена во цената, потребно е да задоволите еден од следните услови:
1. Да селектирате откупи амбалажа, чиј трошок автоматски ќе се додаде на основната цена на производот; или
2. При доставата да предадете заменски шишиња од соодветниот производ.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha